واریسکو
                   


 

شرکت واریسکو در سال 1932 بعنوان یک شرکت خصوصی تأسیس گردید و از سال 1948 شروع به تولید پمپ نمود و امروزه در سراسر جهان با طراحی و تولید با کیفیت محصولات شناخته شده است. واریسکو علیرغم ساخت محصولات استاندارد خود، قادر به تأمین طیف گسترده ای از محصولاتی می باشد که نیاز به طراحی و مهندسی دارند، و با خدمات پیش و پس از فروش نیازهای مشتریان خود را مرتفع نموده و محصولات خود را نه تنها در ایتالیا بلکه در سراسر جهان با استفاده از سیستم بازاریابی شبکه ای و نمایندگان فروش توزیع می نماید.
شرکت آبران صنعت نماینده انحصاری پمپ های Varisco در ایران  بعنوان یک سازنده قادر به ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرو نگهداری محصولات Varisco  می باشد. 

C.P.S
                                                                                     

شرکت C.P.S در سال 1993 بعنوان یک شرکت کوچک در زمینه طراحی و ساخت قالب شروع به فعالیت نمود و در سال 2001 ، پس از یک انتخاب استراتژیک - ماشینکاری مکانیکی جهت صنعت انرژی –  مساحت محیط کاری خود را به 4500 متر مربع افزایش داد به طوری که برای دستگاههای ماشینکاری مکانیکی  5 محور متناسب باشد.
توانایی های اصلی C.P.S تولید محصولات مکانیکی شامل (impellers, volute casing and shafts  ) برای توربین های بخار ، کمپرسورها ، دستگاههای مولد برق می باشد . تعدادی از مشتریان مهم CPS  شرکتهای General Electric ، Voith Hydro ، Ansaldo Energia ، Siemens و Alstom می باشند . CPS با استفاده از تکنولوژی فرز کامل و EDM  ( ماشینکاری تخلیه الکتریکی ) کیفیت و دقت بالای محصولات خود را گارانتی می نماید .
CPS در سال 2016 شرکت آبران صنعت را بعنوان نماینده انحصاری خود تعیین نمود و هم اکنون آبران صنعت قادر به ارائه محصولات ماشینکاری شده دقیق با تلرانس بالا به مشتریان خود می باشد.

 


NIPPON PILLAR PACKING CO

 

 

شرکت (NIPPON PILLAR PACKING CO., LTD (NPPC در سال ۱۹۲۴ در اوکازای ژاپن برای اولین بار در جهان پکینگ استوانه ای نیمه فلزی برای قایق های بخار را تولید نمود.

شرکت NPPC بیش از 80 سال در آسیا در صنعت سیل سازی پیشرو بوده و در طی این سالها با انجام تغییرات و تکامل یافتن صنعت ،  محصولات خود را از Gland Packing کشتی به Gasket ٬ Mechanical Packing ، Mechanical Seal و محصولات رزین بازیافتی مورد استفاده در محصولات نیمه هادی گسترش داده است.