درباره ما

 
 

 
آبران صنعت يكي از شركتهاي پيش گام در توليد و تأمين انواع پمپ هاي صنعتي و قطعات يدكي آنها مي باشد. اين شركت بيش از 30 سال تجربه در طراحي و ساخت پمپ ها مطابق با استانداردهاي بين المللي را دارا مي باشد و توانسته است با ارائه خدمات پس از فروش ارتباط تنگاتنگي را با مشتريان بي شمار خود ايجاد نمايد.


  با توجه به داشتن بخش فني ، مهندسي و ساخت توانمند قادر به برطرف نمودن نيازهاي خاص مشتريان خود در زمينه هاي مختلفي نظير نفت، گاز،‌ پتروشيمي، نيروگاهي، صنايعچوب وكاغذ و بسياري صنايع ديگر مي باشد كه در اين راستا با شركت هاي بزرگي نظير پالايشگاههاي نفت و گاز، پتروشيمي ها ، بهره برداريهاي نفت و گاز  ، صنایع فلزی ،صنایع معدنی ، صنایع مرتبط با آب و فاضلاب و ... در حال همكاري مي باشد.

  در سالهاي اخير با توسعه خط توليد خود توانسته است قطعاتي نظير نشت بندهاي مكانيكي و پكينگي را براي كاربردهاي مختلف به محصولات خود اضافه نمايد و به منظور تطابق با رشد روزافزون تقاضا در صنعت پمپ ، اين شركت همواره در حال رشد و توسعه و به روزنمايي دانش و محصولات خود در اين صنعت مي باشد. درحال حاضر اين شركت با بهره گيري از دانش روز و ابزارهاي پيشرفته اندازه گيري نظير دستگاه CMM و پرسنل متخصص خود، به روش مدل سازي سه بعدي و از طريق مهندسي معكوس امكان توليد انواع پمپ هاي گريز از مركز و قطعات یدکی انواع تجهیزات دوار (پمپ، کمپرسور و توربین) مورد نياز صنايع كشور را فراهم آورده است.